Dragon’s Dogma 2’de Nameless Village’e nasıl ulaşılır

Bu rehber, zorlu yollar ve tehlikeli canavarlarla dolu bu yolculukta oyuncuları adım adım Nameless Village’e ulaştırmayı amaçlıyor. Köye giden yol, sadece cesur ve kararlı oyuncuların üstesinden gelebileceği engellerle dolu. Bu yolculuk sırasında, oyuncuların karanlık mağaraları keşfetmeleri, yüksek dağları aşmaları ve gizemli ormanlardan geçmeleri gerekecek.

Dragon’s Dogma 2 oynayanların en çok merak ettiği konuların başında Nameless Village’e nasıl ulaşılacağı yer alıyor. Oyuncular eğer oyunlarında ilerleme kaydetmek istiyorsa bu köyü bulmak zorundalar. Peki ama nerede bu Nameless Village ?

Dragon’s Dogma 2‘de gerçek Arisen olduğunuzu kanıtlamanıza yardımcı olacak ana görevlerden biri, sahte Sovran’ın gerçek kimliğini ortaya çıkarmaktır. Bu gizemi çözmenin ilk ipucu, Nameless Village’de saklı, ancak orada her şey göründüğü gibi değil. Elbette ilk adım, bu mütevazı küçük kasabaya ulaşmaktır. Eğer ulaşmak için dönüp duruyorsanız, Nameless Village’e ulaşmanın daha iyi yolları burada.

Dragon’s Dogma 2’de Nameless Village’e nasıl ulaşılır

Bu görevi Brant’tan aldıktan sonra, haritanızın doğu tarafına bir yol işareti konulacak. Genel yönü takip ederek, kasabayı gerçekten bulmaya başlamanız gereken bölgeye gireceksiniz. Ana yolu takip ederseniz, devasa bir kayalar yığını tarafından bloke edildiğini göreceksiniz, bu da sizi ormanın içinden bir yan yola sapmaya zorlayacak.

Bazı tehlikeli canavarları geçtikten veya onlarla savaştıktan sonra, yola geri dönecek ve köyün içine doğru ilerleyeceksiniz. Araştırmanız gereken ana durak, tepeye yerleşmiş malikane olacak, ancak ihtiyacınız olan istihbarata ulaşmak için ziyaret etmek isteyeceğiniz gizli yer, malikanenin arkasındaki bir delikten aşağıda. Buradan, küçük bir platform denemesinden geçerek bu tuhaf köyün ve sahte Sovran’ın arkasındaki gerçeği keşfedeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x